Komfort

Firma Glazur-Serwis posiada autoryzację sieci sklepów KOMFORT na świadczenie usług montażowych, materiałów zakupionych w sklepach KOMFORT.

Sklepy KOMFORT to lider na rynku pokryć podłogowych, znany ze swej fachowości i nowoczesności. Już od ponad 17 lat marka Komfort jest synonimem wysokiej jakości produktów, atrakcyjnego wzornictwa oraz bogatej kolorystyki. Asortyment dostępny w ponad 136 sklepach obejmuje szeroki wybór dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych paneli i drewna oraz akcesoriów do montażu i pielęgnacji podłóg. Firma Komfort oferuje także pełny pakiet usług około sprzedażowych, takich jak pomiar i montaż podłóg, przycinanie i obszywanie wykładzin, transport, sprzedaż na raty oraz czyszczenie i konserwację pokryć podłogowych.

[catablog_gallery id=”648″]

Zmieniasz podłogę chcesz mieć podłogę drewnianą panele lub wykładzinę o 12% taniej w takim razie skorzystaj z naszej usługi profesjonalnego montażu bo teraz w sklepach komfort wykładziny panele i podłogi drewniane z montażem aż 12% taniej pamiętaj w sklepach komfort korzystając z usługi profesjonalnego montażu płacisz 12% mniej za podłogi drewniane panele i wykładziny.